Перейти до основного вмісту

Користувачу

Даний сайт призначений для користування електронними версіями книг видавництва “КОНДОР" через веб-інтерфейс на умовах передплати. Користувач, який сплатив вартість доступу до пакету книг, отримує протягом передплаченого періоду доступ до користування книгами, які входять на момент оплати до обраного пакету та новинками, які додаються в пакет протягом дії договору на передплату.

Для ознайомлення з принципом роботи сайту потрібно пройти реєстрацію, отримавши логін та пароль. ВАЖЛИВО: при реєстрації вказуйте реальні контактні дані (телефон та електронну адресу). Для отримання доступу до обраного пакету книг необхідно запросити у наших менеджерів документи для оплати, вказавши при цьому Ваш логін, здійснити передплату та отримати від нас доступ. Для подальшої роботи необхідно просто зайти на сайт, використовуючи логін і пароль, та користуватися нашими книгами.

УВАГА!!! Всі тексти книг, їх фрагменти, рисунки, таблиці захищені авторським правом! Будь-яке їх використовувати можливе тільки з письмової згоди власників авторських прав.